Království hraček Bambule – nová prodejna v Říčanech

V Centru Lihovar bude v červnu otevřena nová prodejna Bambule.  Děti a jejich rodiče si mohou vybírat hračky v Bambulích již od roku 2001. Prodejny Bambule získaly za dobu svého působení významné postavení a pyšní se nejširší nabídkou hraček na českém trhu.Přijďte se v červnu podívat do nově otevřené prodejny a staňte se členy Královského klubu Bambule. Se zákaznickou kartičkou budete moci využívat řady fantastických odměn a výhod.

Více informací naleznete na www.bambule.cz

Pro nové návštěvníky Bambule bude připravena celá řada akcí, slev a novinek. slushymaker-homepage-nahled Mezi nejžhavější hity letošního léta bude bezesporu patřit ZÁZRAČNÁ NOVINKA NA VÝROBU LEDOVÉ TŘÍŠTĚ. Překvapí vás, jak snadno je možné vyrobit lahodnou pochoutku, která v letních měsících potěší všechny mlsné jazýčky. Kelímek stačí zchladit v mrazáku a poté ho naplnit vaším oblíbeným nápojem. Může to být džus, kola, mléčný nápoj nebo cokoli, na co máte chuť. Kelímek uzavřete, pomačkejte a za několik minut máte hotovou ledovou tříšť. Cena kelímku 299,–Kč.

Více informací k produktu na http://www.bambule.cz/…ker/d-71032/

Kelímek na výrobu ledové tříště

Nacházíte se zde : Akce centra » Království hraček Bambule – nová prodejna v Říčanech

Anketa

Přáli byste si mít autobusovou zastávku u Centra Lihovar?

67%
21%
12%

Novinky e-mailem

Slevy, akce, zajímavé soutěže a novinky přímo k Vám? Stačí, když se přihlásíte k odběru newsletteru a nic důležitého už Vám neunikne!
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely zpracovatele nákupního centra OC Lihovar.

Otevírací doba

OBCHODNÍ CENTRUM

standardní otevírací doba
po – so:
9:00 – 20:00
neděle:  9:00 – 19:00

Supermarket ALBERT

po – ne: 7:00 – 21:00

Kde nás najdete

map-ric-m

Štítky / Tag Cloud

Internet zdarma

wifi