Soutěž o „Nejhezčí vánoční stromek“, 1.ročník

vanocnistrom-web Centrum Lihovar připravuje 1. ročník soutěže o „Nejhezčí vánoční stromek“ ve spolupráci s místními mateřskými školami.

Každé přihlášené MŠ poskytne Centrum Lihovar k dispozici jeden živý vánoční stromek, který si ozdobí vánočními dekoracemi vyrobenými za pomoci paní učitelek. 

Vyzdobené stromečky budou ve čtvrtek 6.12. v den konání akce „Albertíkova Mikulášsko-Vánoční nadílka“ umístěné u pódia a v průběhu akce bude vyhlášen vítěz.

Věříme, že každý vánoční stromek bude hezký a všechny děti budou odměněny.

Dětem držíme palce a těšíme se na krásné stromečky, které po skončení akce budou rozmístěny po Centru.

Výsledky soutěže:

Do 1. ročníku soutěže o „Nejhezčí vánoční stromek“ se zapojily 4 mateřské školy: MŠ Srdíčko, MŠ Kolovrátek, Mikešova školka a MŠ Magic Hill. Děkujeme všem zúčastněným mateřským školám za krásně a kreativně nazdobené stromečky. Musíme říci, že nazdobení stromečků se dětem opravdu povedlo a proto nebylo jednoduché vybrat vítěze. Nakonec rozhodla přítomnost u vyhlašování výsledků v průběhu akce „Albertíkova Mikulášsko-vánoční nadílka“ a vítězem se stala MŠ Kolovrátek. Každá zúčastněná škola si však odnesla krásné odměny a my se těšíme na spolupráci při 2. ročníku soutěže.

Krásně nazdobené stromečky si můžete prohlédnou v nákupní galerii Centrum Lihovar.

Děkujeme partnerovi akce DANNY HRAČKY za dárečky pro děti.

 

Nazdobené stromečky

Nacházíte se zde : Akce centra » Soutěž o „Nejhezčí vánoční stromek“, 1.ročník

Anketa

Přáli byste si mít autobusovou zastávku u Centra Lihovar?

67%
21%
12%

Novinky e-mailem

Slevy, akce, zajímavé soutěže a novinky přímo k Vám? Stačí, když se přihlásíte k odběru newsletteru a nic důležitého už Vám neunikne!
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely zpracovatele nákupního centra OC Lihovar.

Otevírací doba

OBCHODNÍ CENTRUM

standardní otevírací doba
po – so:
9:00 – 20:00
neděle:  9:00 – 19:00

Supermarket ALBERT

po – ne: 7:00 – 21:00

Kde nás najdete

map-ric-m

Štítky / Tag Cloud

Internet zdarma

wifi