Živý koncert nejen pro nejmenší

ziva-hudba-nahledRádi bychom Vás pozvali na živý koncert úspěšných hudebníků, které možná budete i znát. Martina Fišerová zpívá a hraje na kytaru již dlouhou dobu profesionálně s takovými hudebníky, jako je Brian Charett nebo Dano Šoltis. Jaroslav Friedl, který hraje na kytaru a Bharata Rajnošek na saxofon, vystupují spolu s takovými hudebními skupinami jako je Alvik nebo Otto Hejnic quartet.

Dětský koutek Spolu s maminkou získalo tu možnost, že tyto profesionální hudebníky můžete živě vidět spolu s Vašimi dětičkami, zazpívat si a zatančit. Prostě užít si spolu s Vašimi ratolestmi opravdový mejdan!

KDE:                      Dětský koutek Spolu s maminkou

KDY:                      01.12.2012 v 17:00 hodin

CENA:                    Vstupné dospěly 50,–Kč (nutná rezervace), dětí pouze vstup do herny 80kč

VĚK:                       Jakýkoli

Rezervaci na tento koncert můžete učinit přímo u barového pultu u nás, v dětském centru Spolu s maminkou nebo online na našich webových stránkách www.spolusmaminkou.cz

Nacházíte se zde : Akce centra » Živý koncert nejen pro nejmenší

Anketa

Přáli byste si mít autobusovou zastávku u Centra Lihovar?

67%
21%
12%

Novinky e-mailem

Slevy, akce, zajímavé soutěže a novinky přímo k Vám? Stačí, když se přihlásíte k odběru newsletteru a nic důležitého už Vám neunikne!
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely zpracovatele nákupního centra OC Lihovar.

Otevírací doba

OBCHODNÍ CENTRUM

standardní otevírací doba
po – so:
9:00 – 20:00
neděle:  9:00 – 19:00

Supermarket ALBERT

po – ne: 7:00 – 21:00

Kde nás najdete

map-ric-m

Štítky / Tag Cloud

Internet zdarma

wifi