Správa nákupního centra

sav-cmyk-original-file-nahled Společnost Savills plc je globálním poskytovatelem realitních služeb, založená v roce 1855 v Londýně a od roku 1989 zalistovaná na trhu londýnské burzy cenných papírů. V současné době má přes 35 000 zaměstnanců v přibližně 600 pobočkách, nacházejících se ve více než 60 zemích po celé Americe, Evropě, Asii a Tichomoří, Africe a na Středním východě. Nemovitosti jsou naší vášní a poskytujeme celou řadu realitních služeb klientům po celém světě se silným důrazem na znalosti místního trhu.

Společnost Savills v České republice působí od února roku 2017. Již od počátků na českém trhu úspěšně dosahuje svých cílů, směřujících k vytvoření kanceláře s komplexní nabídkou služeb, týmem uznávaných profesionálů a stát se na trhu nemovitostí tou správnou volbou v oblasti poradenství pro naše klienty.

Zajištujeme služby v oblasti správy nemovitostí a asset managementu, investic, pronájmů kancelářských, průmyslových a maloobchodních prostor, oceňování, stavební a projektové poradenstv a výzkum. Nabízíme odborné znalosti ve všech klíčových segmentech nemovitostí: rezidenčních, kancelářských, průmyslových, maloobchodních, rekreačních, zdravotnických, hotelových a také multifunkčních.

Tým Savills spojuje podnikatelský duch, týmová práce a hluboké porozumění specializovaným sektorům nemovitostí s nejvyššími standardy péče o klienty.

Více na www.savills.cz.

Nacházíte se zde : O centru » Správa nákupního centra

Anketa

Přáli byste si mít autobusovou zastávku u Centra Lihovar?

67%
21%
12%

Novinky e-mailem

Slevy, akce, zajímavé soutěže a novinky přímo k Vám? Stačí, když se přihlásíte k odběru newsletteru a nic důležitého už Vám neunikne!
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely zpracovatele nákupního centra OC Lihovar.

Otevírací doba

OBCHODNÍ CENTRUM

standardní otevírací doba
po – so:
9:00 – 20:00
neděle:  9:00 – 19:00

Supermarket ALBERT

po – ne: 7:00 – 21:00

Kde nás najdete

map-ric-m

Štítky / Tag Cloud

Internet zdarma

wifi