SAWING

sawing-nahled

O společnosti

Společnost SAWING s.r.o. se specializace na individuální zakázkovou výrobu interiérového zařízení jako jsou celodřevěné podlahy, dveře, schody, nábytek a kuchyně.

Základní filosofií naší firmy je nabídnout svým zákazníkům individuální přístup a poskytnout jim co nejkomplexnější služby v oblasti řešení interiérů.

Úzce spolupracujeme s architekty a designéry což umožňuje realizovat interiéry nebo jejich části dle vašich představ a požadavků.

Díky dlouholetým zkušenostem s realizací mnoha interiérů jsme jsme schopni uspokojit každého zákazníka a kompletně vybavit jakýkoliv interiér a to jak v moderním tak i stylovém designu. Společnost SAWING interiéry vám poskytne své služby v realizaci jak privátních tak komerčních interiérů.

Ve svém portfoliu realizovaných zakázek máme řadu komerčních interiérů hotelů, penzionů, restaurací a ostatních. Věříme, že výsledkem naší vzájemné spolupráce bude interiér podle Vašich osobitých představ a přání.

OTEVÍRACÍ DOBA

naši kancelář naleznete ve 4.NP
pondělí – neděle (individuálně po telefonické dohodě)

KONTAKTY

gsm:
Tel.: +420 734 133 023, +420 734 133 025
E-mail: kankova@sawing.cz 
Web: www.sawing.cz

 

 

Nacházíte se zde : Obchody a služby » 2. patro » SAWING

Anketa

Přáli byste si mít autobusovou zastávku u Centra Lihovar?

67%
21%
12%

Novinky e-mailem

Slevy, akce, zajímavé soutěže a novinky přímo k Vám? Stačí, když se přihlásíte k odběru newsletteru a nic důležitého už Vám neunikne!
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely zpracovatele nákupního centra OC Lihovar.

Otevírací doba

OBCHODNÍ CENTRUM

standardní otevírací doba
po – so:
9:00 – 20:00
neděle:  9:00 – 19:00

Supermarket ALBERT

po – ne: 7:00 – 21:00

Kde nás najdete

map-ric-m

Štítky / Tag Cloud

Internet zdarma

wifi