APROPOS - interiérové a módní doplňky

 

apropos-logo

apropos-small

Nová prodejna Apropos – your lifestyle byla otevřena 1. 4. 2012 v obchodním centru Lihovar v Říčanech. V obchodě na vás dýchne ambientní atmosféra plná vůní podkreslená jazzovou hudbou. Nakoupit si můžete interiérové doplňky, designové dárky, nábytek, sedací soupravy, osvětlení, bytový textil včetně koberců, předměty pro stolování, vůně, mýdla a koupelnové doplňky. Velkým akcentem jsou svícny, lucerny a svíčky. Mezi další výrobky patří módní doplňky pro ženy jako jsou šperky, šály, rukavice, čepice, tuniky, kabelky, tašky, šperkovnice, ale také přírodní osobní kosmetika. Nezapomínáme ani na děti, kterým se určitě zalíbí měkoučcí plyšáci.

Apropos nabízí zákazníkům nejprestižnější lifestylové značky jako jsou dánská Green Gate, Lisbeth Dahl, holandská LifeStyle, Dutch Decor, Richmond by Spiegel, Present Time, francouzská Mathilde M., německá PPD, IHR a mnoho dalších.

Pokud máte rádi věci ve stylu glamour, english heritage nebo francouzské Provence, určitě do prodejny Apropos zavítejte.

OTEVÍRACÍ DOBA

pondělí – sobota 9:00 – 20:00
neděle 9:00 – 19:00

KONTAKTY

Tel.: +420 777 743 202
E-mail: ricany@apropos-shop.cz
Web: www.apropos-shop.cz

Obchod na mapě

apropos-mapa

Nacházíte se zde : Obchody a služby » Přízemí » APROPOS - interiérové a módní doplňky

Anketa

Přáli byste si mít autobusovou zastávku u Centra Lihovar?

67%
21%
12%

Novinky e-mailem

Slevy, akce, zajímavé soutěže a novinky přímo k Vám? Stačí, když se přihlásíte k odběru newsletteru a nic důležitého už Vám neunikne!
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely zpracovatele nákupního centra OC Lihovar.

Otevírací doba

OBCHODNÍ CENTRUM

standardní otevírací doba
po – so:
9:00 – 20:00
neděle:  9:00 – 19:00

Supermarket ALBERT

po – ne: 7:00 – 21:00

Kde nás najdete

map-ric-m

Štítky / Tag Cloud

Internet zdarma

wifi