MÓDA KLÁRKA

moda-klarka-logo

moda-klarka-nahled

Móda Klárka je obchod s kvalitním, nápaditým, ale přitom cenově dostupným oblečením pro těhotné ženy a děti od narození do 18-ti let.

Jak v tomto kamenném, tak i v našem internetovém obchodě jsou stěžejními značkami španělský Mayoral, německý Blue seven a český Pleas.

V nabídce jsou kvalitní trika od 129 , svetry od 239, body od 89 CZK, dále pyžama, punčocháče, plavky… a vůbec vše, co potřebuje vaše dítě – obyčejné tričko do školky, či na zahradu i krásné šaty na koncert a do divadla.

Pokud vyberete něco, co vašemu dítěti velikostně nesedí, bez jakýchkoliv problémů vám věc vyměníme nebo vrátíme peníze.

Pokud jste zvyklí nakupovat v obchodech H&M, Marks&Spencer, C&A, Next a podobných, porovnejte prosím ceny a kvalitu našeho oblečení. Zjistíte, že Vaše děti budou za stejné peníze oblečeny kvalitněji a mnohem nápaditěji a Vy nemusíte ztrácet čas cestou do Prahy.

Oblečení objednáváme přímo od výrobce kusově vždy jen v malých počtech, aby se nestávalo, že budou mít 3 děti ve třídě stejné šaty.

OTEVÍRACÍ DOBA

pondělí – sobota 9:00 – 20:00
neděle 9:00 – 19:00

KONTAKTY

Tel.: +420 737 39 30 39
Web: www.modaklarka.cz

Obchod na mapě

moda-klarka

Nacházíte se zde : Obchody a služby » Přízemí » MÓDA KLÁRKA

Anketa

Přáli byste si mít autobusovou zastávku u Centra Lihovar?

67%
21%
12%

Novinky e-mailem

Slevy, akce, zajímavé soutěže a novinky přímo k Vám? Stačí, když se přihlásíte k odběru newsletteru a nic důležitého už Vám neunikne!
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely zpracovatele nákupního centra OC Lihovar.

Otevírací doba

OBCHODNÍ CENTRUM

standardní otevírací doba
po – so:
9:00 – 20:00
neděle:  9:00 – 19:00

Supermarket ALBERT

po – ne: 7:00 – 21:00

Kde nás najdete

map-ric-m

Štítky / Tag Cloud

Internet zdarma

wifi