Kroužky v OC Lihovar

Kroužky v OC Lihovar

#nový kroužek ve freex!

Chcete se naučit základy gymnastiky zábavnou formou? Máte jedinečnou příležitost seznámit vaše děti s gymnastickým kroužkem v nejzábavnějším trampolínovém parku v ČR.

#trikuj s freemove

Parkour bude pod vedením kluků z nejznámějšího parkourového týmu FREEMOVE – Richieho, Mikyho, Honzy a Mařase. Kluci děcka naučí bezpečně a efektivně rozvíjet svou sílu, obratnost a pohybovou zručnost. Za pomoci akrobatických a gymnastických cviků, budou společně překonávat překážky, trénovat triky a to nejenom na parkourovém hřišti, ale i na trampolínách či v pěnovém bazénu.

#jumping s dandou

Společně odhalíme tajemstvím trampolín. Naučíme děti správně a bezpečně skákat, osvojí si nové techniky a procvičí svaly celého těla. Zdravotním přínosem bude zpevnění svalů, vazů, ale i kostí a kloubů. Mimo dřiny na děcka čeká samozřejmě taky spousta zábavy.

#tricking ve freex!

Kdybyste vzali mix různých bojových umění, jako je Taekwon-do, wushu, karate nebo capoiera, přidali k nim špetku breakdance a celé to zalili velkou porcí akrobacie a gymnastiky, následně to udusali do podoby bezkontaktního pohybu, tak výsledkem bude Tricking.

Více informací na freex.cz